Ügyfél- fogadás
| Hétfő: | 8.30-12.00 |
| Kedd: | 13.00-15.30 |
| Szerda: | 8.30-12.00 13.00-15.30 |
| Csütörtök: | 8.30-12.00 |
Vegye fel a kapcsolatot velünk
Hírek
"Három megye összefog"
(2012-07-10)
A dél-dunántúli régióban a Magyar Vöröskereszt és az Országos Vérellátó Szolgálat közös, nagyszabású városi véradónapokat rendez 2012. július 20-án.
A rendezvény fővédnökei:
Szita Károly - Kaposvár megyei jogú város polgármestere
Dr. Páva Zsolt - Pécs megyei jogú város polgármestere
Horváth István - Szekszárd megyei jogú város polgármestere
Ormai István - Nagyatád város polgármestere
Dr. Schmidt László - a dombóvári Szent Lukács Egészségügyi Nonprofit Kft orvos-ügyvezető igazgatója.
A kaposvári véradónap helyszíne és időpontja:
Kaposvár, Városi Sportcsarnok (Kaposvár, Arany János u. 97.)
2012. július 20. 12-18 óra
A nagyatádi véradónap helyszíne és időpontja:
Nagyatád, Városi Fürdő (7500 Nagyatád, Zrínyi u. 75.)
2012. július 20. 13-17 óra
Somogy, Tolna és Baranya megye azért fog össze, hogy a nyári szabadságolások ideje alatt is biztosítani tudjuk a folyamatos vérellátást, a kiegyensúlyozott szinten tartott vérkészletet. A régióban 2011-ben 45 000 egység vért vettünk le, mellyel a vérre, vérkészítményre szoruló betegek gyógyulását segítették önkéntes véradóink. Az idei év első félévében 22 000 egység teljes vért gyűjtöttünk, köszönhetően azon embertársaiknak, akik önzetlenül véradásra nyújtották karjukat. A véradónapra szeretettel várunk minden 18. életévét betöltött és 60 év alatti, egészséges segíteni akarót. A véradás előtt szükséges étkezni és bőséges folyadékot fogyasztani. Az eseményt meglepetés-ajándékok tesszük még emlékezetesebbé.
..., mert adni jó!
A kategória további hírei
Következő véradás
jún.
12
péntek
- 7561 Nagybajom, Kossuth Lajos u. 10. - 13:30-16:30
Nagybajomi Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola
Ezt követő időpont:
Június 15. (hétfő)
- 8621 Zamárdi, Honvéd u. 6. - 14:00-17:00
Közösségi Ház és Városi Könyvtár